Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27083258-02
Šifra proizvođača: 27083258

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
 • ( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Обложен полиестер Обложување: 100% Полиуретан Постава: 65% Полиестер 35% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013695
12.490 МКД
Големина
10 Години
12 Години
14 Години
16 Години
7 Години
8 Години
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27043259-02
1.161 МКД
Заштеда -53%
1.290 МКД
2.490 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14