Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27034002-30
Šifra proizvođača: 27034002
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Вискоза Обложување: 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37030035-CG
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37010198-CG
12.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 37010034-CG
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS013067
10.690 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DJ000612
3.199 МКД
Заштеда -60%
3.999 МКД
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012135
7.890 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0586870-34
1.800 МКД
Заштеда -70%
5.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL