Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0483144-41
4.990 МКД
2.495 МКД
2.495 МКД
Заштеда: 2.495 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50466585-069
27.720 МКД
Заштеда -30%
39.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465232-067
15.992 МКД
Заштеда -20%
19.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465627-021
15.992 МКД
Заштеда -20%
19.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009278
9.890 МКД
Заштеда -30%
14.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D8K-033
6.999 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J319885-P06
9.390 МКД
Заштеда -30%
13.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007258
5.157 МКД
Заштеда -70%
17.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0954195-45
1.800 МКД
Заштеда -70%
5.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL