Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8273513-16
3.990 МКД
1.995 МКД
1.995 МКД
Заштеда: 1.995 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8273515-15
1.245 МКД
Заштеда -50%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 194843_BL
1.890 МКД
Заштеда -50%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009079
12.890 МКД
Заштеда -30%
18.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009080
17.090 МКД
Заштеда -30%
24.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049960KEAF-99K
15.590 МКД
Заштеда -30%
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010717A-06G
1.677 МКД
Заштеда -70%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL006436
2.757 МКД
Заштеда -70%
9.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L