Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8232577-33
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ BN0170N39681-112
27.490 МКД
Заштеда -40%
45.790 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011193
13.794 МКД
Заштеда -40%
22.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 192129_BG
2.890 МКД
Заштеда -45%
5.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8232565-54
2.694 МКД
Заштеда -40%
4.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17035514-08
2.990 МКД
Заштеда -54%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17035514-09
2.990 МКД
Заштеда -54%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8272782-51
2.094 МКД
Заштеда -40%
3.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17034001-09
4.490 МКД
Заштеда -31%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010552
7.199 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010236
7.693 МКД
Заштеда -30%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M