Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 8272783-74
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИАМИД

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011397
9.512 МКД
Заштеда -20%
11.890 МКД
Големина
XS
S
M
L