Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17058254-99
9.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520AT2666-9000
10.003 МКД
Заштеда -30%
14.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27903263-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520ZT2600-9000
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012127
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012126
7.413 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
XS
S
M
L