Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TRUSSARDI JEANS

ЈАКНА

Шифра на артикл: S005824797-U020
15.490 МКД
9.290 МКД
9.290 МКД
Заштеда: 6.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 38
    38
  • 40
    40
  • 42
    42
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049960KEAF-99K
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8232567-16
3.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8232571-16
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8272793-16
2.694 МКД
Заштеда -40%
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8272787-16
2.094 МКД
Заштеда -40%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8272697-15
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008585
4.190 МКД
Заштеда -51%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6N4YJ5140000-F20
9.290 МКД
Заштеда -40%
15.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 191670_BL
3.090 МКД
Заштеда -31%
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 180866_BL
2.790 МКД
Заштеда -26%
3.790 МКД