Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
JUST CAVALLI

ЈАКНА

Шифра на артикл: AM0359N35513-900
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 54%Полиестер 44%волна 2%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50464306-002
22.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465220-001
26.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011400A-02A
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL