Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
JUST CAVALLI

ЈАКНА

Шифра на артикл: AM0364N39716-961
Провери достапност
  • 50
    50
  • 52
    52
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50464306-002
22.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465220-001
26.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011400A-02A
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL