Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17047720-37
Провери достапност
 • 5 Години (110 cm)
  5 Години (110 cm)
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиамид Постава: 100% Полиестер Полнење: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27095748-07
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27055758-52
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024377-TN
1.990 МКД
Големина
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27064381-TC
1.990 МКД
Големина
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27012004-56
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27051503-45
2.490 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27062002-11
1.990 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27012004-82
1.990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27083258-02
2.490 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27043259-02
2.490 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27024377-TM
1.990 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27014753-56
2.490 МКД
Големина
06
07
08
09
10
12
14