Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TOMMY HILFIGER

ЈАКНА

Шифра на артикл: DW0DW08588-BDS
15.490 МКД
10.790 МКД
10.790 МКД
Заштеда: 4.700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J217663-BEH
12.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049460EFAB-9XX
25.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008810
3.790 МКД
Заштеда -40%
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17058254-99
7.990 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011416
26.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ S005824797-K299
9.290 МКД
Заштеда -40%
15.490 МКД
Големина
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 21WWEWBE-2000
7.790 МКД
Заштеда -40%
12.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 191576_BK
2.490 МКД
Заштеда -45%
4.490 МКД