Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: 21WWED14-5160
11.290 МКД
11.290 МКД
8.468 МКД
Заштеда: 2.822 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Памук


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8272793-16
4.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8272787-16
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8272697-15
2.618 МКД
Заштеда -25%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008585
6.368 МКД
Заштеда -25%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6N4YJ5140000-F20
11.618 МКД
Заштеда -25%
15.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 191670_BL
3.368 МКД
Заштеда -25%
4.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 180866_BL
2.843 МКД
Заштеда -25%
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 6N3WJ0230000-F20
9.218 МКД
Заштеда -25%
12.290 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010680
11.993 МКД
Заштеда -25%
15.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010995A-FDG
7.868 МКД
Заштеда -25%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A23GU-BZ4
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010195
4.868 МКД
Заштеда -25%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L