Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17067645-99
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер Полнење: 100% Рециклиран полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0952073-01
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011525
13.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011441
11.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0952076-01
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0952069-01
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50462675-001
16.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010883A-02A
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ MS110082A-5WD
14.792 МКД
Заштеда -20%
18.490 МКД
Големина
M
L
XL