Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
HUGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50455607-620
29.990 МКД
20.990 МКД
20.990 МКД
Заштеда: 9.000 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 52%Полиестер 48%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A049960KEAF-7CJ
22.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ WS110078A-OMG
12.392 МКД
Заштеда -20%
15.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011045A-OPI
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 21WWEW33-3000
6.790 МКД
Заштеда -40%
11.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010994A-5OV
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010995A-XX4
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010977A-OPI
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL