Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17020001-56
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Постава: 65% Полиестер 35% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50468678-404
22.990 МКД
Големина
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50471860-404
17.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50468494-404
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50468024-404
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50464307-404
19.990 МКД
Големина
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM13733-C87
14.090 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0953523-10
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27025782-56
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM12303-C87
9.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M2521JT2620-4399
8.953 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27005539-56
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009218
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL