Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS010948
Isbn: M1BL18WE6U0-G8F6
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 52%Полиестер 36%Памук 12%Полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M2521JT2620-1603
8.953 МКД
Заштеда -30%
12.790 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011255A-6IM
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011128A-6DU
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011260A-20E
16.093 МКД
Заштеда -30%
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011185A-LO3
21.693 МКД
Заштеда -30%
30.990 МКД
Големина
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS011749
7.413 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2833221-92
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27100867-37
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27000867-37
3.990 МКД
Големина
S
M
XL
XXL