Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MISS SIXTY

ЈАКНА

Шифра на артикл: 6N4YJ5610000-E28
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиамид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012153
8.552 МКД
Заштеда -20%
10.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J217697-0IM
18.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010718A-07Q
1.677 МКД
Заштеда -70%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL