Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17024382-99
3.990 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер Обложување: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50466789-001
32.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A050680PCAK-9XX
20.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22SWEW33-2000
18.590 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 22SWEW14-2000
11.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50465291-001
21.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 50462596-001
29.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520AT2666-9000
10.003 МКД
Заштеда -30%
14.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27033260-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27903263-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2520ZT2600-9000
11.053 МКД
Заштеда -30%
15.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012127
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS012126
7.413 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
XS
S
M
L