Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 17073763-99
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% Полиестер Обложување: 100% Полиуретан Постава: 100% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J216885-BEH
17.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J216260-BEH
14.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 21WWEW33-2000
11.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 21WWEWAF-2000
15.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J20J216264-BEH
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17025516-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010831
16.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010830
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1426YT2600-9000
26.790 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1426TT2655-9000
21.490 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010994A-02A
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА W5010911A-02A
16.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL