Барај
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS010236
Isbn: W1YL0NWE0L0-P147
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 90% Полиестер 10% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010978A-94M
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17034001-09
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010552
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L