Барај
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS010194
Isbn: W1YL83WD1R2-G8DQ
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 98% Полиестер 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи