Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RPL008035
Isbn: M8034.000.83286-426
14.090 МКД
14.090 МКД
11.272 МКД
Заштеда: 2.818 МКД
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја БРОНЗЕНА
Состав 100% Поламид

Остави коментар

Trenutno nema komentara