Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
TOMMY HILFIGER

ЈАКНА

Шифра на артикл: DM0DM10596-LT3
8.990 МКД
5.390 МКД
5.390 МКД
Заштеда: 3.600 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Состав 100%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011212A-NWI
6.290 МКД
Големина
S
M
L
XL