Барај
ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RPL008003
Isbn: M8143.000.84042-754
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Состав 100%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5011212A-NWI
6.290 МКД
Големина
S
M
L
XL