Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS009804
Isbn: M1RN14D4B71-DUKS
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 98% Памук 2% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009932
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009673
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010765A-CNS
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009393
10.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2839423-15
2.659 МКД
Заштеда -30%
3.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2839385-12
2.309 МКД
Заштеда -30%
3.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A019610LBAC-86V
34.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL