Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: A044170LBBD-9XX
14.490 МКД
8.690 МКД
8.690 МКД
Заштеда: 5.800 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 17050290-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17073763-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010329
8.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010113
11.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009994
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009968
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 87096328-99
3.990 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010717A-02A
2.236 МКД
Заштеда -60%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009541
5.890 МКД
Заштеда -40%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279632-01
2.099 МКД
Заштеда -40%
3.499 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87046332-99
2.490 МКД
Заштеда -38%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007610
9.890 МКД
Заштеда -30%
14.090 МКД
Големина
XS
S
M