Барај
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS009682
Isbn: 1GG3039340Z-BRWA
9.890 МКД
9.890 МКД
6.923 МКД
Заштеда: 2.967 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 71% Памук 27% Лиоцел 2% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1222GT2832-4179
15.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220ST2506-4491
15.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48