Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M1221TT2837-4386
12.590 МКД
12.590 МКД
12.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Geox Cross Sale May

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 66% ПАМУК 30% ПОЛИАМИД 4% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50446838-402
16.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010825A-98T
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2CYG-433
14.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D8B-433
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J318004-CHW
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007785
9.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0959022-11
2.659 МКД
Заштеда -30%
3.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A001030LAPH-81E
7.623 МКД
Заштеда -30%
10.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27523-0007
6.083 МКД
Заштеда -30%
8.690 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 28408-0003
9.390 МКД
Големина
S
M
L
XL