Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: W1220TT2606-4491
16.290 МКД
16.290 МКД
4.887 МКД
Заштеда: 11.403 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5011166A-ADQ
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W2521CT2850-4491
10.003 МКД
Заштеда -30%
14.290 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL009094
8.490 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010074A-GPA
1.857 МКД
Заштеда -70%
6.190 МКД
Големина
6
XS
S
M