Барај
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS009589
Isbn: W1GL17WDTZ0-G64O
9.090 МКД
9.090 МКД
6.363 МКД
Заштеда: 2.727 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1220LT2506-8264
11.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W1222GT2832-8291
15.990 МКД
Големина
40
42
44
46
48
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87046331-82
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007450
8.533 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M