ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
ЖЕНСКА ЈАКНА
LEVIS

ЖЕНСКА ЈАКНА

Шифра на артикл: 79590-0002
8.590 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276927-94
5.999 МКД
Големина
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A1XTF-433
11.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A1WTM-U48
19.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL005870
17.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5000210A-17I
5.992 МКД
Заштеда 20%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5000040A-12A
9.272 МКД
Заштеда 20%
11.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
14.872 МКД
Заштеда 20%
18.590 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8276897-56
4.499 МКД
Големина
38
44
36
40
42
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8236593-27
5.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8236569-19
6.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8236569-01
6.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2836602-67
7.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
string(0) ""
string(0) ""