Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DESIGUAL

ЈАКНА

Шифра на артикл: 21SOEW02-6023
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279713-52
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279675-53
2.099 МКД
Заштеда -30%
2.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 24590-0002
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279691-50
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87003256-08
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87072879-08
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87072881-08
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87091505-08
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L