Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
DIESEL

ЈАКНА

Шифра на артикл: 00SAS10EAZA-973

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010110
22.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2CYG-834
7.499 МКД
Заштеда -50%
14.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0489247-30
2.699 МКД
Заштеда -40%
4.499 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL