Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: 72334-0557
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПАМУК

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010887A-5MB
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008365
12.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010887A-5IC
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A0289509A36-02
15.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009932
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 16365-0084
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL