Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЈАКНА
REPLAY

ЈАКНА

Шифра на артикл: RPL007611
Isbn: W7623.000.84058-698
14.090 МКД
14.090 МКД
4.227 МКД
Заштеда: 9.863 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XXS
  XXS
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја ФУКСИЈА
Состав 100% Полиестер.

Trenutno nema komentara