Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
SPRINGFIELD

ЈАКНА

Шифра на артикл: 0489174-30
5.499 МКД
3.849 МКД
3.849 МКД
Заштеда: 1.650 МКД
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • 6
  *
 • XXXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 55% ПОЛИУРЕТАНE 45% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2CYG-834
14.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 00SAS10EAZA-973
15.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0489247-30
3.149 МКД
Заштеда -30%
4.499 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL