Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50440973-1
41.990 МКД
41.990 МКД
41.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss Cross Sale SS21

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J318218-BEH
12.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J318220-BEH
11.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J318217-BEH
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010343
16.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008034
9.890 МКД
Заштеда -30%
14.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008002
7.290 МКД
Заштеда -40%
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007981
5.490 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007926
8.490 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007919
8.490 МКД
Заштеда -30%
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M1223KT2550-9013
5.095 МКД
Заштеда -50%
10.190 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 0959081-01
2.279 МКД
Заштеда -40%
3.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL