Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS008918
Isbn: M1RL15WDN20-TLRD
11.690 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 3.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 91% Полиамид 9% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010825A-RXG
2.236 МКД
Заштеда -60%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ DM0DM10596-XNL
5.490 МКД
Заштеда -40%
9.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A2D8B-P92
6.299 МКД
Заштеда -40%
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL