Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS008889
Isbn: W1RL52WCOG0-JBLK
10.390 МКД
10.390 МКД
7.273 МКД
Заштеда: 3.117 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 88% Полиестер 12% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A044170LBBD-9XX
10.143 МКД
Заштеда -30%
14.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОЖНА ЈАКНА 87096328-99
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ W5010717A-02A
3.913 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009542
6.363 МКД
Заштеда -30%
9.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009541
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279632-01
2.449 МКД
Заштеда -30%
3.499 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87046332-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 8279691-01
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007612
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87072879-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87063260-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 87013254-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M