Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS008534
Isbn: W0BL78WAOO0-JBLK
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS008643
9.112 МКД
Заштеда -44%
11.390 МКД
16.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS008023
5.832 МКД
Заштеда -43%
7.290 МКД
10.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS008022
4.312 МКД
Заштеда -52%
5.390 МКД
8.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""