Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
LEVI'S

ЈАКНА

Шифра на артикл: 16365-0128
9.290 МКД
9.290 МКД
6.968 МКД
Заштеда: 2.322 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПАМУК

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17025133-TM
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 17045132-TN
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS010951
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ J30J319044-1BY
7.118 МКД
Заштеда -25%
9.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A031020GCAY-01
38.843 МКД
Заштеда -25%
51.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 2832224-14
2.993 МКД
Заштеда -25%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010887A-5MB
5.618 МКД
Заштеда -25%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL008365
9.218 МКД
Заштеда -25%
12.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ M5010887A-5IC
5.618 МКД
Заштеда -25%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ A0289509A36-02
11.993 МКД
Заштеда -25%
15.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS009932
8.243 МКД
Заштеда -25%
10.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 72334-0557
5.993 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL