Барај
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GEOX

ЈАКНА

Шифра на артикл: M0420GT2676-6192
Провери достапност
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007926
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007919
12.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 28692-0003
6.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL007946
9.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL