МАШКА SNOW ЈАКНА
SUPER DRY

МАШКА SNOW ЈАКНА

Шифра на артикл: MS1103SU-F6C
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ ЗА СКИЈАЊЕ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
10.913 МКД
Заштеда 30%
15.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
string(0) ""
string(0) ""