ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OKAIDI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 944671298A
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд OKAIDI
Пол МОМЧИЊА
Боја ТИРКИЗНО СИНА
Сезона 20E пролет/лето Окаиди
Состав 2% еластин,98% памук
Големина 8A-8 Години

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 9405827312A
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 9405827310A
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 940582738A
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 940582736A
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 940582735A
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 940582734A
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 940582733A
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 9405817112A
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 940581718A
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 940581716A
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 9405827314A
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 9405817110A
1.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""