ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
OBAIBI

ЈАКНА

Шифра на артикл: 9480152023M
1.790 МКД
1.790 МКД
1.253 МКД
Заштеда: 537 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд OBAIBI
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЦРВЕНА
Сезона 20E пролет/лето Окаиди
Големина 23M-23 Месеци

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 944750733A
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
string(0) ""
string(0) ""