Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
MANGO

ХУЛАХОПКИ

Шифра на артикл: 47050083-99
Šifra proizvođača: 47050083
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХУЛАХОПКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 86% Полиамид 09% Полиестер обложен со бакар 05% Еластин

Trenutno nema komentara
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1