Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
WOMEN'SECRET

ХУЛАХОПКИ

Шифра на артикл: 5130781-01
990 МКД
693 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 160-167cm
    M
  • 167-176cm
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХУЛАХОПКИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Полиамид 10% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara
990 МКД
693 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
2
1