Барај
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
MANGO

ХУЛАХОПКИ

Шифра на артикл: 37034047-56
Šifra proizvođača: 37034047
390 МКД
390 МКД
273 МКД
Заштеда: 117 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 74
  74
 • 76
  76
 • 77
  77
 • 78
  78
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХУЛАХОПКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Памук 26% Полиестер 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХУЛАХОПКИ 37094045-56
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ХУЛАХОПКИ 37014049-69
273 МКД
Заштеда -30%
390 МКД
Големина
06
08
10
12
14