Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
ХУЛАХОПКИ
MANGO

ХУЛАХОПКИ

Шифра на артикл: 37034047-94
Šifra proizvođača: 37034047
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 74
  74
 • 76
  76
 • 77
  77
 • 78
  78
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ХУЛАХОПКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Памук 26% Полиестер 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ХУЛАХОПКИ 37054046-94
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14